Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge

  • 24 m²

1-slaapkamer Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge Parijs ligt in de Pigalle wijk van Parijs en biedt snelle toegang tot Musée de la Vie romantique, die binnen 5 minuten wandelen ligt. Voor gasten die op zoek zijn naar een actief verblijf, biedt dit 24 m² grote appartement toegang tot een ijsbaan.

Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement ligt op 850 meter verwijderd van Haussmann - Saint-Lazare treinstation en op 3 km van Champ-de-Mars. Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge heeft een eersteklas ligging op slechts 1 km van de Sacré-Cœurbasiliek van Montmartre en binnen het bereik van metrostation Liège. Deze 1-badkamer accommodatie is op op loopafstand van 17 minuten van het Dalí Museum Parijs gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge Parijs
Heart Of Montmartre L Sacre-Coeur At 10Min
Mobiele prijsaanbieding

Heart Of Montmartre L Sacre-Coeur At 10Min

384 m van de accommodatie
USD 157 USD 141
per nacht
Studio Moderne & Cosy Abbesses
Mobiele prijsaanbieding

Studio Moderne & Cosy Abbesses

8.6
Fantastisch 76 beoordelingen
458 m van de accommodatie
USD 160 USD 144
per nacht
Villa Lepic, Luxury Flat In Montmartre With Private Terrasse-Appartement Entier
Mobiele prijsaanbieding

Villa Lepic, Luxury Flat In Montmartre With Private Terrasse-Appartement Entier

477 m van de accommodatie
USD 287 USD 258
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    21 km

    Treinstations

    Station Gare Saint-Lazare
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer7510913673571
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge te vinden?
      Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge is in de Pigalle wijk van Parijs gesitueerd, op 3 km afstand van Champ-de-Mars.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge?
      Populaire plekken in de buurt van Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge zijn onder andere het Dalí Museum Parijs, Champ-de-Mars, de Sacré-Cœurbasiliek van Montmartre.
    • Hoeveel kost het om bij Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge te verblijven?
      De huurprijs van Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge is €175.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Dit appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
      • American Express
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge?
      Restaurants in de buurt van Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge zijn onder andere Pink Mamma en La Serenissima restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge?
      Bij Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 24 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    21 km

    Treinstations

    Station Gare Saint-Lazare
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy Apartment Montmartre Moulin Rouge Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten